Dobré nápady
http://www.schlosshof.at/cms_neu/index.php?page=home_sl
Štvrtok, 24. Júla 2014
Prihlásiť sa

Pre váš počítač a telefón
Inzercia

Sme aj na Facebook-u
FB - Dobré Nápady . info

Partneri
skolskyservis.sk

Domelia

Plachtinská farma Baránek

babytuzex.cz

kvetinky.eu

babyportal.sk

hoo
Náš tip

Načo kresliť fúziky a okuliare tváram v novinách, urobme si vlastnú karikatúru: Karikatúrynáramok

 

A ešte jeden sme urobili. Teda v skutočnosti sme ich urobili omnoho viac, ale typovo. Tento sme háčkovali. A aby bol náramok pevnejší, háčkovali sme dvojmo - teda z dvoch gumičiek naraz.

 


Čítajte ďalej...

Aktuálne

Už to tu je. Blíži sa koniec školského roku. Už 27. júna dostanú deti vysvedčenia. Máme tu prázdniny. Tie veľké letné, deťmi aj rodičmi vytúžené.

Ako to však bude v budúcom školskom roku? Ponúkame vám možnosť prečítať si a napísať do svojich diárov a kalendárov, či už teraz bukovať letenky a ...

Čítajte ďalej...

Téma týždňa

kopor

Keď sa mi narodila dcéra, musela som všeličo vymýšľať. Vyberala si v jedle. Proste odjakživa. Chvíľu na to začal aj syn, ktorý vždy zjedol všetko okrem kyslej kapusty. U neho to však bolo o inom...

 

Čítajte ďalej...

 

Téma týždňa

marhule

Moje konzervovanie doma pokračuje.

 

 

Čítajte ďalej...

Aktuálne

zamokOperná serenáda „Le Cinesi“  pri príležitosti jej výročia, po 260 rokoch opäť na zámku Schloss Hof.

V roku 1754 mala premiéru opera Christopha Willibalda Glucka „Le Cinesi“ („Číňanky“). V rámci veľkej barokovej slávnosti na počesť cisára Františka I. Štefana a jeho manželky Márie Terézie. Presne o 260 rokov neskôr, pri príležitosti 300. narodenín jej komponistu, bude opäť odprezentovaná na mieste, kde bola napísaná ( 19.,20. a 28.9.2014)

Čítajte ďalej...

Letné maškrtenie so softíkmi od Milky a lahodnými ľadovými nápojmi

Buďte v lete namäkko! Ale len vďaka novým skvelým softíkom od Milky. Tieto dve dobroty si počas leta zaručene vychutnáte napríklad pri bazéne v záhrade, alebo na kúpalisku s kamarátmi. Kto sa zahryzne do Milka Cake & Choc, vychutná si unikátne spojenie mäkkého pečiva s kúskami čokolády Milka a čokoládovou náplňou. Milka ChocoTwist – to je spojenie jemného pečiva a kúskov najjemnejšej čokolády Milka. Oba produkty nájdete v regáloch s baleným pečivom. Aby ste si v lete softíky Milka s priateľmi naozaj užili, môžete si k nim pripraviť ešte originálne osviežujúce ľadové nápoje!

Čítajte ďalej...

Strana 1 z 70 1 2 3 4 > >>
Rýchle hľadanie
Reklama