Dobré nápady
http://www.schlosshof.at/cms_neu/index.php?page=home_sl
Streda, 30. Júla 2014
Prihlásiť sa

Pre váš počítač a telefón
Inzercia

Sme aj na Facebook-u
FB - Dobré Nápady . info

Partneri
skolskyservis.sk

Domelia

Plachtinská farma Baránek

babytuzex.cz

kvetinky.eu

babyportal.sk

hoo
Náš tip

Popremýšľajme s deťmi nad kombináciami v šachu: Šach so zvieratkamibalóny

Teraz počas letných prázdnin  väčšinou podvečer vonku na záhrade grilujeme alebo sa hráme pred domom, ale počas dňa sa môžeme tiež zabaviť.

Napríklad vyrobme si zvieratká z nafúknutých balónov.

 


Čítajte ďalej...

Aktuálne

Počas prázdninového mesiaca august sú v barokovom zámku princa Eugena na programe hry, zábava a rozmanité aktivity pre celú rodinu
 

Zámok Schloss Hof v prázdninovej horúčke! Celý mesiac sa bude v novom Detskom a rodinnom svete točiť všetko okolo letných prázdnin.

Čítajte ďalej...

Téma týždňa

kopor

Keď sa mi narodila dcéra, musela som všeličo vymýšľať. Vyberala si v jedle. Proste odjakživa. Chvíľu na to začal aj syn, ktorý vždy zjedol všetko okrem kyslej kapusty. U neho to však bolo o inom...

 

Čítajte ďalej...

 

Téma týždňa

marhule

Moje konzervovanie doma pokračuje.

 

 

Čítajte ďalej...

Aktuálne

zamokOperná serenáda „Le Cinesi“  pri príležitosti jej výročia, po 260 rokoch opäť na zámku Schloss Hof.

V roku 1754 mala premiéru opera Christopha Willibalda Glucka „Le Cinesi“ („Číňanky“). V rámci veľkej barokovej slávnosti na počesť cisára Františka I. Štefana a jeho manželky Márie Terézie. Presne o 260 rokov neskôr, pri príležitosti 300. narodenín jej komponistu, bude opäť odprezentovaná na mieste, kde bola napísaná ( 19.,20. a 28.9.2014)

Čítajte ďalej...

Letné maškrtenie so softíkmi od Milky a lahodnými ľadovými nápojmi

Buďte v lete namäkko! Ale len vďaka novým skvelým softíkom od Milky. Tieto dve dobroty si počas leta zaručene vychutnáte napríklad pri bazéne v záhrade, alebo na kúpalisku s kamarátmi. Kto sa zahryzne do Milka Cake & Choc, vychutná si unikátne spojenie mäkkého pečiva s kúskami čokolády Milka a čokoládovou náplňou. Milka ChocoTwist – to je spojenie jemného pečiva a kúskov najjemnejšej čokolády Milka. Oba produkty nájdete v regáloch s baleným pečivom. Aby ste si v lete softíky Milka s priateľmi naozaj užili, môžete si k nim pripraviť ešte originálne osviežujúce ľadové nápoje!

Čítajte ďalej...

Strana 1 z 70 1 2 3 4 > >>
Rýchle hľadanie
Reklama